Pobyt w apartamencie był absolutnie wspaniały! Największe wrażenie zrobiły na nas dwa tarasy – jeden idealny na posiłki, drugi do relaksu – same w sobie stanowiły wyjątkową atrakcję. Widok z nich był przepiękny i niezwykle kojący. Na terenie obiektu znajduje się czysty basen, cichutka klimatyzacja, dobrze wyposażona kuchnia, okolica jest spokojna, sąsiedzi bardzo mili, a miejsce parkingowe zawsze dostępne. Sklep i restauracja dosłownie „pod nosem” – można dojść na bosaka! W pobliżu znajduje się też piękna, spokojna i piaszczysta plaża. Wszystko było dopracowane i bezproblemowe. Zdecydowanie polecamy!